Чому ПРЕЛАКСАН?

Як правильно підібрати проносне, щоб уникнути негативних наслідків у майбутньому?

Нижче наведено порівняльну характеристику Прелаксану та інших проносних, вказуючи плюси та мінуси всіх препаратів. І так, Прелаксан відрізняється….

Як правильно підібрати проносне, щоб уникнути негативних наслідків? Чому рослинні проносні зовсім небезпечні, але й протипоказані дітям, вагітним, які годують? Чи знаєте Ви, що легка запор може перетворитися на проблему на десятки років? На ці запитання Ви знайдете відповіді на нашому сайті. Ви також завжди можете передзвонити до нас і ми проконсультуємо Вас за телефоном +38 (067) 503-88-17, +38 (063) 306-12-66.

Люди купують проносні і часто не знають, що багато традиційних засобів від запору ведуть до залежності. І звичайний запор легко може обернутися у роки постійного прийому ліків. Нині на ринку України зареєстровано понад 200 форм послаблюючих. Вважається, що традиційні проносні (сольові, рослинного походження, бісакодил, пікосульфат та ін.) в даний час застосовуються необґрунтовано широко та довго. Так, до недоліків рослинних проносних можна віднести: найшвидше звикання. Недоліки стимуляторів перистальтики кишечника, що містять антраноїди: антиабсорбційну та гідрогонну дію; мутагенну дію; здатність викликати меланоз кишечника; розвиток постслаблюючої кишки; звикання; виникнення тріщин та лакун слизової оболонки кишечника; періанальний тромбоз; при тривалому застосуванні підвищують ризик розвитку новоутворень товстої кишки; всмоктуються в кровотік та виділяються через нирки.

Прелаксан порошок – до 99% чистої лактулози!

Новинка для українського ринку — ПРЕЛАКСАН у формі порошку, що містить максимальну кількість лактулози (96–99%) та незначну — залишкових цукрів, що дозволяє вживати його з метою профілактики запору, при запорі, дисбактеріозі кишечника, а також для покращення обміну речовин та зміцнення імунітету. навіть вагітним, пацієнтам з цукровим діабетом та дітям віком від 1 року.

Крім порошку в стиках по 10 г № 10, ПРЕЛАКСАН також випускається у формі сиропу по 220, 400 і 900 г. Така різноманітність форм випуску робить використання цієї дієтичної добавки особливо зручним.

Прелаксан відрізняється від проносних дратівливої дії

Прелаксан - м'який проносний засіб. Прелаксан не впливає на епітеліальні стінки кишечника (як сенна, сенаді, бісакодил та ін). Такі проносні заборонені до використання вагітним, дітям до 13 років та для тривалого прийому. Прелаксан не формує синдрому лінивої кишки, не викликає звикання.

Прелаксан відрізняється від осмотичних проносних

Прелаксан, як і осмотичні проносні засоби (Форлакс, Фортранс та ін.), утримує воду в просвіті кишки, змінюючи тут осмотичний тиск. Однак, Прелаксан має ще й пребіотичний ефект, нормалізуючи кишкову мікрофлору і, таким чином, усуває найпоширенішу причину виникнення запорів – дисбактеріоз.

Прелаксан відрізняється від об'ємних проносних

Об'ємні проносні засоби, абсорбують воду, набухають і викликають розтяг стінок кишечника, за рахунок збільшення їх в обсязі. Вони також не усувають причини запорів і, на відміну від Прелаксану, не мають тривалої терапевтичної дії. Крім того, ці проносні засоби можуть деформувати стінки кишечника (розтягувати його) і навіть (за відсутності лікарського контролю за дозуванням та неправильним діагнозом) призвести до його перфорації. Ці ризики не виникають при прийомі Прелаксану.

Прелаксан відрізняється від пробіотиків

Пробіотики (біфідумбактерин, лактобактерин, лінекс, пробіфор та ін.) - Засоби для нормалізації кишкової мікрофлори - являють собою препарати, що містять живі бактерії корисної мікрофлори кишечника. Передбачається, що прийом пробіотиків сприяє заселенню цією мікрофлорою кишечника, проте лише 5-10% живих бактерій із вмісту пробіотиків досягає товстої кишки.

Тому лікування пробіотиками, як правило, має тривалий характер, а його результати не стійкі.

На відміну від пробіотиків, при використанні Прелаксану йде не заселення кишечника чужорідною мікрофлорою, а стимулювання росту та життєдіяльності власних корисних бактерій.

2 Коментарі
Залишити коментар

ukUkrainian