Дерматит

  1. «При прийомі Прелаксану відмічено зниження алергічних проявів у дітей, які приймали Прелаксан, без додаткового прийому антигістамінних засобів.»
  2. При прийомі кефіру з лактулозою помічено, що він позитивно впливає на кишкову функцію, усуває запори та інші розлади кишечника у дітей.

Вживання кефіру з лактулозою покращує клінічну картину: знижує прояви атопічного дерматиту, покращує апетит, покращує стан після перенесеної кишкової інфекції, покращує загальний стан організму та кишкову функцію після антибіотикотерапії» – результати досліджень кефіру із внесенням лактулози.

Причини захворювань шкіри

У 77-85% хворих з атопічним дерматитом, кропив'янкою та ін. шкірними захворюваннями виявляється дисбактеріоз товстого кишечника, тобто скорочення біфідо- та лактобактерій та збільшення патогенних мікроорганізмів.

При цьому в організмі людини:

  • скорочується синтез речовин, необхідних для подальшого формування імуноглобулінів та неспецифічних факторів захисту організму;
  • скорочується синтез вітамінів, водню, метану, вуглекислого газу, спирту, молочної кислоти, біологічно активних речовин (летючі жирні кислоти, гормони, природні антибіотики),
  • збільшується синтез токсинів: аміаку, сірководню, меркаптанів, дисульфідів, індолу, скатолу, мікотоксинів та ін.) та шкідливих ферментів (b-глюкуронідаза, нітроредуктаза, азоредуктаза),
  • порушується непроникність стінки кишечника, яку в нормі забезпечують біфідо- та лактобактерії, наслідком чого є транслокація (проникнення) токсинів у системний кровотік.

Коли отрути, токсини потрапляють у кровотік, з подвоєною силою починають працювати печінку та нирки.

Всі перераховані вище фактори негативно впливають на імунну систему людини і, відповідно, відбиваються на стані шкірних покривів.

Далі – дерматит, діатез, псоріаз…

Стратегія лікування та профілактики

Для позбавлення багатьох шкірних захворювань і подальшої підтримки шкіри у здоровому стані, необхідно позбутися дисбактеріозу товстої кишки, тобто збільшити популяцію захисної нормофлори, наслідком чого стане:

  • скорочення концентрації токсичних речовин у кровотоку,
  • збільшення концентрації в системному кровотоку біологічно активних речовин, що сприятливо впливають на стан шкірних покривів,
  • активізація імунної системи.

Таким чином, необхідно передусім надати захисній мікрофлорі кишечника (біфідо- та лактобактеріям) переваги перед патогенними бактеріями, тобто забезпечити корисну мікрофлору енергією, необхідною для її зростання та життєдіяльності.

Лактулоза (активна речовина Прелаксану), відома лікарям вже понад 40 років. У жодному дослідженні, за весь час застосування лактулози, не було отримано жодних прямих чи непрямих доказів наявності у неї мутагенних, генотоксичних чи тератогенних ефектів.
Лактулоза не проникає в кровотік і не чинить системної дії на організм. Безпечна для вагітних жінок та новонароджених. Будучи цукром, лактулоза не підвищує вміст глюкози в крові і може бути показана при діабеті.

Без коментарів
Залишити коментар

ukUkrainian