Питання відповідь

Прелаксан - ідеальне проносне / Питання відповідь
Задайте Ваше запитання

Прелаксан не всмоктується в кров і не надає системної дії на організм, а значить абсолютно безпечний при вагітності: не потрапляючи в кров - не надає дії на плід та ін. при вагітності; 2) оберігає від інтоксикацій або суттєво мінімізує їх; 3) забезпечує захист слизової товстої кишки від проникнення інфекцій. Приймайте а) для профілактики - 1 чайну ложку на день; б) для нормалізації мікрофлори кишечника; по 1 чайній ложці 3 рази на день; д) для лікування від запорів; 2 чайні ложки 2-3 рази на день. Прелаксан можна додавати в кефір, чай, мінеральну воду.

Прелаксан Вам допоможе, за умови, що Ви відмовитеся від чаю, від якого, Ви самі помітили, біль у животі. На сайті докладно викладено, чим загрожує використання «нешкідливого» чаю з листя сіни. Він те саме і може викликати звикання. Прочитайте розділ «токсичність традиційних проносних». Про Прелаксан - 1) необхідно пропити 3-4 тижні щодня, щоб досягти не короткочасного (на день-два), а тривалого терапевтичного ефекту 2) приймати - почніть з 3-х столових ложок. Дозу коригуйте, залежно від випорожнення: при діареї – знижуйте, за відсутності випорожнення – збільшуйте. 3) залежності не буде. Навпаки, треба буде постійно знижувати дозування, оскільки, згодом і 2 ст. ложки викликатимуть рідкий стілець. Хай щастить..

Ефект обов'язково буде. Приймайте по 1-3 столи. ложки. Продовжуйте годувати грудьми. Від клізм постарайтеся відійти. Перегляньте своє харчування. Виключіть всі продукти, які можуть викликати запор. Зверніть увагу на продукти, що викликають запор. Будьте здорові.

Не варто зловживати дратівливими проносними. Гутталакс рекомендується приймати навіть при важких і стійких запорах-до 30 крапель! та не довше 10 днів без призначення лікаря. Почніть приймати Прелаксан із 4 ложок. Поступово, у міру досягнення позитивного результату, знижуйте дозу. Скасуйте дратівливі засоби повністю.

Ви маєте рацію, що деякі проносні вимивають вітаміни та мінерали. Однак із Прелаксаном зовсім інший результат. Справа в тому, дія на кишечник у Прелаксана подібно до осмотичного проносного, т.к. приваблює в кишечник воду. Але принцип дії зовсім інший – Прелаксан є їжею для мікрофлори кишечника, яка розщеплюючи його росте та множиться. При цьому Ви закладаєте чудовий ґрунт для синтезу вітамінів та мінералів. Власне ці слова підтверджують дослідження в Нідерландах про збільшення всмоктування кальцію при прийомі 10 г лактулози на 16% у жінок у період менопаузи. І це в той період, коли кальцій особливо витрачається і вимивається з організму. Приймайте без побоювань незалежно від прийому вітамінів. Для більш сильного проносного ефекту приймайте до їди за 30 хв. Будьте здорові.

Так. Можна й потрібне. Прелаксан - не дратівливе проносне, на відміну від сенни, не викликає болю, різких позивів, звикання. Доза згодом зменшується.

Кохання, не поспішайте підвищувати дозу. Стілець є. Приймайте в іншому режимі, наприклад, з ранку та перед обідом – 2 рази, але ту ж денну дозу. Також можете спробувати нову форму порошок Прелаксан - 99,8% лактулози, без інших цукрів. Будьте здорові.

Яна. Спробуйте пройти курс лікування запору Прелаксаном. У випадку хронічної запору, для досягнення ефекту дуже важливо підібрати дозування індивідуально, почніть з 1 чайн. ложки на день, якщо дитині менше року, з 1 ст. ложки на день якщо дитині до трьох років та з 2 ст. ложок на день, якщо дитині більше трьох років. Не бійтеся поступово збільшувати дозу до появи проносного ефекту, у разі ознак діареї - дозу зменшити. Курс 3-4 тижні. Прелаксан є абсолютно безпечним, як показують клінічні дослідження (див. на сайті) і не викликає звикання. Хай щастить.

Доброго дня. Якщо робити вибір між проносними у Вашому випадку, обов'язково керуйтеся безпекою та відсутністю побічних ефектів під час тривалого прийому. Читайте склад препаратів, які прийматимете. На сайті є статті про дослідження різних видів проносних. Прочитайте обов'язково. Також викладено на сайті відгук мами, у якої дитині було поставлено діагноз "мегадоліхоколон".

"Андрію, на жаль, Ви не вказали якісь таблетки Ви пили. Пропийте Прелаксан протягом 3-4 тижнів. Дисбактеріозу не буде. Будьте здорові."

Станіслав Іванович, Прелаксан безпечне проносне, тому при різних захворюваннях прямої кишки (якщо немає протипоказань до проносних взагалі) необхідно обирати безпечне. Проносне дуже часто можуть викликати залежність, багато з них вимивають кальцій, впливають інші органи. Прелаксан не всмоктується в кров, не розтягує кишечник, сприяє засвоєнню кальцію (10 г лактулози – на 16%). Враховуючи, що потрібно приймати посміхаючі постійно, основний критерій вибору має бути на безпеці. Будьте здорові.

Олексій, справа в тому, що живі біфідобактерії, які приймаються перорально, не досягають товстої кишки в кількості, яка необхідна для терапії, оскільки практично всі гинуть під впливом шлункового соку. Крім того, незначна кількість нормофлори, яка все ж таки досягла товстого кишечника, погано в ньому приживається в конкурентному середовищі патогенних мікроорганізмів, які переважають при дисбактеріозі. І ще, склад захисної мікрофлори в пробіотиках не відтворює все видове різноманіття Вашої нормофлори товстої кишки. Приймайте Прелаксан - він дасть енергію для зростання та розвитку Вашої нормофлори, яка зараз пригнічена. Приймайте по 1 столовій ложці 2 рази на день (вранці та ввечері) протягом місяця. Потім ще раз зробіть аналіз наявності біфідо- і лактобактерій.

Пити Прелаксан можна тоді, коли Вам зручно (у тому числі і на ніч). Вся справа в тому, що при лікуванні Прелаксаном дуже велике значення має правильно підібране індивідуальне дозування. Препарат абсолютно безпечний та нетоксичний. Тому Ви можете не боятися експериментувати, за потреби, потроху збільшуючи або зменшуючи дозування. Хай щастить.

Саша, ми раді за Вас. Приблизно у 85% хворих з атопічним дерматитом, кропив'янкою та ін. шкірними захворюваннями виявляється дисбактеріоз товстого кишечника, тобто, суттєве скорочення популяції біфідо-і лактобактерій та збільшення чисельності патогенних мікроорганізмів. Прелаксан ефективно стимулює зростання та життєдіяльність захисної мікрофлори (біфідо- та лактобактерій) товстого кишечника, усуваючи тим самим причину алергії, а не її прояв. На підтвердження цього свідчать і дослідження, описані у розділі "Випробування дії кефіру, збагаченого лактулозою". Хай щастить.

Юлія, спробуйте приймати 1 раз на день натще, спробуйте розбивати на 2-3 прийоми на день, але до їди (за 05,-1 годину), добре запивайте водою. 7-8 табл. сеннадексину прийому цілий рік дали про себе знати. Однак, Прелаксан – не шкідливий, не дратівливий, не вимагає підвищення дози та обов'язково призведе до гарного результату. Головне знайдіть свою оптимальну дозу та час прийому.

Доброго дня такого факту ніде не зареєстровано і навряд чи хтось зможе його виявити. Прелаксан звикання не викликає, апетит не погіршує. Навпаки, в міру очищення організму від шлаків, і бачачи позитивний ефект, у Вас з'явиться бажання харчуватися здоровою їжею, а не заїдати тугу булочкою або ковбасою. Схуднення дійсно має місце, як результат чищення від шлаків минулих років. Це корисно не тільки для придбання стрункості, але і для здоров'я і довголіття. Будьте здорові.

Таня, це залежить від того, якою буде одноразова доза. У випадках хронічних запорів – 3-5 столові ложки, при запорах 1-2 місячної давності – 2-3 ложки. Відповідно і витрата Прелаксану відрізнятиметься. Перший флакон зазвичай у всіх витрачається дуже швидко (5-7 днів).

"оксана, в м.Рівне Прелаксан можна купити в аптеках: вул. 16 Липня тел. 26-15-79 вул. Словацька, 1 тел. 63-44-60 вул. , 34 тел.26-29-86"

Оксана, при прийомі Прелаксану доза згодом знижується, тому що згодом одна й та сама доза викликає не просто добрий стілець, а пронос. Тому при досягненні такого ефекту і при одній ложці Прелаксан потрібно буде скасувати. Коли людина приходить до цієї дози залежить від багатьох факторів, які мають опосередкований вплив на функцію кишечника: тривалість прийому подразнюючих проносних (застосування клізм), прийом антибіотиків для зниження артеріального тиску, cпазмолітиків, антидепресантів, протисудомних засобів, антигістамінних і нестероїдних протизапальних препаратів. Мінімальний прийом Прелаксану при хронічних запорах 3-4 тижні.

Люда, діюча речовина Прелаксану (як і Дуфалаку) – лактулоза. Зміст лактулози - такий самий. Скільки потрібно пропити? Це залежить від того, який результат Ви бажаєте побачити. Якщо проблема запори, то необхідно пропити 3 флакони (2-3 тижні), при хронічних - 4-6 флаконів, щоб досягти стійкого результату. При дисбактеріозах – 2-3 флакони (3 тижні). Необхідно враховувати також індивідуальні особливості Вашого організму та тяжкість захворювання. Можливо, для Вас період відновлення буде меншим, а може і навпаки.

Зінаїда, у таблетках Прелаксану немає. Є Прелаксан порошок, не такий солодкий. Безпечно для діабетиків – 98-100% лактулози. Щоб прибрати нудотну для Вас насолоду - додайте лимон.

Не чекатимемо, поки у дитини заболить живіт. Дитина їсть 3-4 рази на день, і стілець треба, щоб був щодня. Прелаксан показаний для дітей, оскільки безпечний та не викликає звикання. Крім того, перегляньте харчування дитини. Хай щастить.

Добрий день. Перегляньте обов'язково харчування. Все про продукти, які викликають запор, розписано в розділі "запор у дітей". Якщо з цим все гаразд, дитина не п'є ніяких додаткових ліків, що можуть викликати запор, підніміть дозування. Досягніть стільця від Прелаксана. Пийте натще або до їди, добре запиваючи водою. Все прийде в норму після підбору його індивідуального дозування. Далі при послаблюючих ефектах знижуйте кількість.

Лариса, 2 пляшки по 2 столові ложки на день - це прийом протягом 18-20 днів. За цей час і людина похилого віку може поправити здоров'я. Ніякого результату... - це означає стілець був через день, через два чи через п'ять?...Чи стілець був щодня, але твердий? У будь-якому випадку потрібно було ненадовго підняти дозу, щоб досягти потрібного ефекту. У будь-якому випадку термін 20 днів - не малий, і якщо не допомогло, то потрібно переглянути харчування дитини: виключіть булочки, печиво, цукерки, солодку газовану воду, соки в пакетиках (тільки свіжі), ковбасу, копченість арахіс, чіпси, страви з картоплі замініть на каші, супи. Зверніть увагу також на час, у який дитина снідає - важливо, щоб це було не пізніше 8-00 у перервах - не перекушуйте. Обід, сніданок – не можна запивати водою, соком, чаєм – тільки через годину – півтори. Якщо ж з харчуванням у вас все гаразд, то потрібно не зволікати. а звернутися до фахівця для обстеження дитини та визначення причини запору.

Наталю, краще відповісти регулярно. Так можна. Лактулоза (Прелаксан) входить до складу лікувально-профілактичних продуктів та напоїв для щоденного харчування. Крім того, лактулоза міститься в материнському молоці. Останнім часом немає лікаря, який не знав би неоціненну користь такого молока для дитини. Фахівці схиляються до однієї думки – годування грудьми має бути не менше 2 років. (2 роки прийому лактулози немовлям щоденно).

У Дніпропетровську Прелаксан є у всіх аптеках Мед.Академії тел.370-24-91

"Ольга, Прелаксан не може викликати подібні ускладнення. Тим більше, що його призначають вагітним, а також для запобігання молочниці. Що стосується проносного ефекту: важливо скільки днів Ви приймаєте Прелаксан. Які проносні і скільки часу приймали до того, який Ваш вік, чи не приймаєте постійно ліки, які, також викликають запори (гормональні, знижувальні тиск, антидепресанти, знеболювальні) Наберіться терпіння, можливо вперше (але не більше) зробіть невелику клізму. щоб був не пізніше 8-00."

Таня, Пералаксан Вам приймати потрібно, тому що Ви самі говорите про залежність від препарату, що виникла. Як приймати почитайте на сайті. Для профілактики можна також сприймати - адже саме для цього активна речовина Прелаксана вноситься в продукти харчування (йогурти Щодня, Лактонія.) Будьте здорові.

Світлана, Ви маєте рацію, що деякі проносні вимивають вітаміни та мінерали. Однак із Прелаксаном зовсім інший результат. Справа в тому, дія на кишечник у ПРелаксана подібно до осмотичного проносного, т.к. приваблює в кишечник воду. Але принцип дії зовсім інший - Прелаксан є їжею для мікрофлори кишечника, яка розщеплюючи його росте і множиться. При цьому Ви закладаєте чудовий ґрунт для синтезу вітамінів та мінералів. Власне ці слова підтверджують дослідження в Нідерландах про збільшення всмоктування кальцію при прийомі 10 г лактулози на 16% у жінок у період менопаузи. І це в той період, коли кальцій особливо витрачається і вимивається з організму. Приймайте без побоювань незалежно від прийому вітамінів. Для більш сильного проносного ефекту приймайте до їди за 30 хв. Будьте здорові.

Віка, Ви переконалися в непотрібності прийому пробіотиків, до яких ми ставимося дуже скептично (детальніше читайте на сайті). При дисбактеріозі краще не заселяти кишечник чужорідною мікрофлорою, а стимулювати розвиток власної корисної мікрофлори. (Чому? Читайте у попередній відповіді) Тому "дисбактеріоз і лікується довго" таким методом. Діарея у Вашої мами – наслідок життєдіяльності патогенної мікрофлори кишечника, придушити яку можна лише відновивши популяцію біфідо- та лактобактерій. Прелаксан - вибірково стимулюють зростання та розвиток власної, "рідної" людині мікрофлори кишечника: 1.Ефективний-забезпечує власну нормофлору кишечника харчовими субстратами (енергією), відновлює рівновагу в системі "господар - мікрофлора" і досягає не короткострокового терапевтичного ефекту, а тривалого та стійкого стан норми. 2.Безпечний -не перетравлюється у верхніх розділах шлунково-кишкового тракту і не всмоктується в системний кровотік організму. 3.Активне зростання та розвиток, під впливом Прелаксану, власних біфідо- та лактобактерій призводить до придушення патогенної мікрофлори та відновлює нормальний біоценоз кишечника. Приймайте Прелаксан 2 рази на день по 2 чайні ложки, протягом 4-5 тижнів. Хай щастить.

Наталя, Прелаксан обов'язково допоможе. Ваш метеоризм – свідчення дисбактеріозу. Як тільки надягне нормальний щоденний стілець - пройде і здуття. Нескінченний прийом проносних, клізьм - результат "нульового ефекту" вперше. Знайдіть оптимальну дозу. Розбийте кілька прийомів: 1 стіл. ложка 3 десь у день 30 хвилин до їжі, з водою. Проносних більше не приймайте. З прелаксаном налагодите і випорожнення та дисбактеріоз.

Людмило, досить поширена проблема. На проносних сидіти не треба. Приймайте Прелаксандо усунення Зхапор. Коли перейдете на прийом 1 ч. ложка і матимете гарний стілець - можете скасовувати препарат. Результат закріпитись. У крайньому випадку, для профілактики можете приймати час від часу Прелаксан (Лактусан) або молочні продукти з лактулозою (Лактонія). Будьте здорові

Вибачте. Все виправлено. Щодо прийому. 2-4 ложки на день, бажане до їди. Щодо безпеки тривалого прийому: у дослідженнях зафіксовано, що після постійного прийому лактулози протягом 8 років під ряд не було виявлено жодних побічних ефектів та негативного впливу її на організм. Крім того, лактулоза широко використовується при виробництві продуктів харчування з метою збагатити продукт, надати йому профілактичного призначення від різного роду кишкових розладів, алергії, зашлакованості та ін. Будьте здорові.

Венера, Прелаксан позбавляє шлаків (накопичених за десятки років), усуває дисбактеріоз (ворога стрункої фігури), допомагає засвоєнню вітамінів, мінералів, відновлює обмін речовин - висновок: Прелаксан допомагає худнути, але безпечно.

Наталя, при прийомі Прелаксана іноді буває здуття живота. Але це відбувається в міру відновлення щоденного випорожнення та зниження дози. У цей час важливо переглянути харчування. І на якийсь час виключити: булочні вироби, картопля, макарони, солодкі (газований) напої, солодощі та ін. Тобто влаштовуйте собі "свята живота" якомога рідше. Тим частіше у Вас будуть "свята душі".

Ольга, дуже часто різні переїзди можуть спричинити запор. І це не завжди пов'язане з харчуванням, а й із психологічною проблемою - так званий "запор мандрівника". Беріть із собою Прелаксан наступного разу. Крім того, Ви пишіть, що у вихідний у Вас виходить без Прелаксана. Можливо, потрібно усунути психологічні причини: неможливість, незручність при перших позивах сходити на роботі; розлади, переживання по роботі та ін. Продовжуйте все робити як Ви і робили. Просто перегляньте своє харчування (об'єм їжі має бути достатнім) та ставлення до Вашого здоров'я.

Галактоземія - це спадкове порушення засвоєння вуглеводу галактози, що проявляється тяжким ураженням печінки, нервової системи, очей та інших органів.

Людо, міняйте друзів. Пийте Прелаксан. У Вас, напевно, дисбактеріоз. Пропийте не менше 3-4 тижнів. почніть із 3-4 ложок на день. Після частого випорожнення переходьте на 2-3 і т.д. Будьте здорові.

Наталя, ефект обов'язково буде. Приймайте по 1-3 столи. ложки. Продовжуйте годувати грудьми. Від клізм постарайтеся відійти. Перегляньте своє харчування. Виключіть всі продукти, які можуть викликати запор. На сайті у розділі запор у дітей викладено дієту з продуктами, що викликають запор. Будьте здорові.

Можна, можливо. Безпечно та ефективно. Для дорослої людини – 2-3 ст.л. за прийом.

Таня, краще буде якщо прийматимете ви. Якщо ви годуєте грудьми, звичайно. Інакше проконсультуйтеся з лікарем.

Таня, краще буде якщо прийматимете ви. Якщо ви годуєте грудьми, звичайно. Інакше проконсультуйтеся з лікарем.

Наталія, Прелаксан можна давати дітям від 1 року, нова етикетка вже затверджена МОЗ. Доза 0,5-1 чайна ложка щодня. НЕ вболівайте.

Можна, можливо. Безпечно та ефективно. Для дорослої людини – 2-3 ст.л. за прийом.

No Content
ukUkrainian