Блог

Прелаксан - ідеальне проносне / Прелаксан  / Рекомендації до застосування

Рекомендації до застосування

Перше, на що звернено особливу увагу, це індивідуальні значення доз препарату. Зазвичай оптимальні дози знаходяться в межах від 2 до 6 столових ложок сиропу на день. Ці дози забезпечують 2-3х кратне виділення калу щодня.

Перевищення цього показника понад 2 рази на день відносять до появи діареї, яка легко усувається зниженням дози «Прелаксана». Дозування Прелаксану для звільнення від запорів залежить від тяжкості захворювання, від фізіологічного стану кишечника та індивідуальних особливостей організму. Перше, на що звернено особливу увагу, це індивідуальні значення доз препарату. Зазвичай оптимальні дози знаходяться в межах від 2 до 6 столових ложок сиропу на день. Ці дози забезпечують 2-3х кратне виділення калу щодня. Перевищення цього показника понад 2 рази на день відносять до появи діареї, яка легко усувається зниженням дози Прелаксану.

Вихідною величиною при доборі дози зазвичай є 2-3 столові ложки сиропу "Прелаксан" для першого дня.

Прийом може бути як натще, так і під час їжі. Можна розбити дозу як кілька прийомів, і можна випити за один раз.

Але при запущеній формі запору краще приймати натщесерце з ранку, одноразово всю денну дозу — для сильнішої дії.

При хронічних запорах доза може бути збільшена до 4-5 столових ложок. Далі дози можна регулювати самому аж до досягнення необхідної консистенції стільця, але щоб не викликати більше, ніж 2-3-х кратне виділення калу в день.

Знижувати дозу потрібно тільки при виникненні рідкого або частого випорожнення - на 1 ложку на день. Далі знову потрібно пити (вже знижену кількість) до появи рідкого випорожнення — і знову знижувати на 1 ложку, і так до повного скасування Прелаксану, але не менше 21 дня.

Якщо 1 столова ложка викликає у Вас діарею, скасовуйте препарат.

Для дітей

від 1 року - по 0,5-1 чайній ложці на день

від 5 років - 1-2 чайні ложки на день

Без коментарів
Залишити коментар

ukUkrainian